• Slovak
  • English
  • German
Vozový park
ImageŠpecializujeme sa na klasické prepravné služby. Využívame návesové súpravy "klasických" rozmerov a objemov. Naša spoločnosť disponuje s 15 návesovými súpravami o ložnom objeme 90m3, dľžke ložného priestoru 13,6m a nosnosti 25t. Uvedené vozidlá spľňajú ekologické normy Euro 5 a Euro 6. Firma vlastní celkom 15 vozidiel značiek SCANIA, VOLVO, MERCEDES a k tomu primeraný počet návesov značky Smitz, General trailer, a Krône.

Prostredníctvom  nového vozidlového parku Vám  garantuje rýchlu a bezpečnú dopravu tovaru v stanovených termínoch na vopred určené miesta.

ImageV zmysle zaistenia a zaručenia vysokej kvality poskytovaných služieb používame najmodernejšie komunikačné a monitorovacie  technológie. Každé vozidlo je vybavené mobilným telefónom s aktívnou službou Roaming, monitorovacím zariadením (čo napomáha nonstop sledovať Vaše zásielky),  navigačným systémom Garmin Nuvi 350 a  vysielačkou, takže Vám vieme poskytnúť v každom okamihu aktuálne informácie o polohe prepravovaného tovaru.

Firma sa taktiež rozhodla pre dôkladnejšiu ochranu tovaru našich zákazníkov a vybavila svoje vozidlá zabezpečovacím zariadením proti neoprávnenému vniknutiu do ložnej plochy.
 
© 2020 CoraTrans
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.